CYBER FORUM 2016 DESSERT B2S-S2B 

 

 

 

 

 

 

 

 

 19-20 травня у Києві відбувся 10-й, ювілейний  форум з кібербезпеки CYBER FORUM 2016 DESSERT B2S-S2B.

Головною особливістю CYBER FORUM 2016 DESSERT B2S–S2B є те, що він, спрямований на реалізацію концепції Business to Science (B2S) - Science to Business (S2B). 

Організатори: ХАІ, Університет банківської справи, ІТ Альянс, 7event, компанія  «Фінансова студія»

Партнери: Сisco, Epam, N.Krat,  Radiy.

Бізнес-партнер: Samsung, Софтлист

На одному майданчику було зібрано представників майже всіх гілок української влади які мають безпосереднє відношення до реформування ІТ галузі, міжнародних і вітчизняних лідерів- розробників і постачальників ІТ технологій, провідних українських і зарубіжних вчених. Делегатами Форуму  стали учасники з 17 країн світу. 

Голова ІТ комітету Верховної Ради України Олександр Данченко вкотре озвучив головну проблему, яка гальмує реформування ІТ галузі - в Україні 5 міністерств і 18 державних служб, які регулюють ІТ- галузь, але нема єдиного державного органу, який координує  і забезпечує сприятливі умови розвитку ІТ індустрії.  

Слухачі переконались, що в Україні є всі необхідні складові для одержання позитивних результатів для всієї економіки, за рахунок впровадження сучасних технологій. В блоці Кіберфінанси були озвучені перспективні напрямки розвитку фінансової системи України з використанням ІТ технологій, зокрема кібервалют, регіональних грошей.

Два насичених дні Форуму стали дієвим кроком з боку української влади та європейських інвесторів. В ході роботи було розглянуто наступні тематичні блоки: Кіберкраїна і кіберпростір, кіберфінанси, критичні інфраструктури для надійності і безпеки, кібербезпека у фінансовій і банківській справі,   стійке програмне забезпечення і хмарні технології. Після кожного інформаційного блоку відбувалась жива  дискусія учасників з експертами і доповідачами. 

На другий день Форуму,  20 травня,  було розглянуто такі інформаційні блоки: інтернет речей і безпека, людино-машинні системи безпеки, дослідження і розвиток. 

Загальним висновком Форуму стала узгоджена думка  учасників щодо позитивного тренду у використанні сучасних ІТ-технологій в усіх сферах і державного управління і бізнесу.  Сучасний світ дуже швидко рухається і розвивається і безспірним є той факт, що без впровадження ІТ-технологій неможливо навіть втриматись на плаву бурхливого потоку життя. 

 Інформація про основні  блоки конференції, спікерів та підсумки Форуму буде висвітлено в наступному номері  журналі «КартБланш».

 

За додатковою інформацією звертайтесь до організаторів ГО «IТ Альянс»
Оксана Гагіна Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Марина Мединська  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Тел .: +38 (067) 375 76 37; +38 (095) 356 99 69