Глобальний Саміт з Кібербезпеки 2017

Швидкість життя і розвиток інформаційних технологій набирає обертів з кожним днем, і ці неймовірні темпи диктують нові правила.

Перший Глобальний Саміт з Кібербезпеки 2017 (Global Cybersecurity Summit (GCS17)), збере сотні експертів з кібербезпеки та технологій, організацій та урядовців високого рівня 14-15 червня 2017 року на території КВЦ “Парковий“ в центрі Києва, столиці України.

Саміт відбудеться за підтримки: Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку, Державної інноваційної фінансово-кредитної установи.

В рамках заходу - доповіді спікерів і панельні дискусії на тему використання інноваційних технологій в області кібербезпеки. Представники влади, бізнесу, некомерційних організацій, приватні особи і вчені зможуть ознайомитися з передовими практиками, новітніми досягненнями та інноваціями в галузі систем захисту в таких сферах як, політика і урядування, Інтернет речей (IoT),  системи керування промисловими об’єктами та багатьох інших, протягом двох днів. Презентовані технології можуть бути застосовні як на державному, так і на приватному рівні.

Запланованими іноземними спікерами та гостями саміту будуть відомі особистості в сфері кібербезпеки (деякі з них):

 

Вперше в Україні в рамках вузькопрофільного заходу на протязі 2-х днів відбудеться настільки скон-центроване і різнорівневе спілкування практичних фахівців/експертів в області безпеки.

Це унікальна можливість продемонструвати себе/компанію, багаторазово розширити географію свого бізнесу, налагодити ділове партнерство, отримати експертну консультацію, бути у тренді зі світом тех-нологій кібербезпеки і підтримати рух безпечного простору в усьому світі.

Свої практичні розробки унікальних рішень можна продемонструвати (і ознайомитися з досягненнями колег) на виставці, яка проходитиме в рамках заходу.

 

GCS 2017 – це корисне спілкування, нові знання і взаємовигідні контракти!

 

Спеціальні можливості Самміту дізнайтеся на сайті: https://gcs17.com/index.html

 

За додатковою інформацією звертайтесь до співорганізаторів ГО «IТ Альянс»:

Оксана Гагіна Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Марина Мединська  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Тел .: +38 (067) 375 76 37; +38 (095) 356 99 69