РКІ Forum UA-2016

 

 

 

6-7 жовтня 2016 року відбувся Третій міжнародний форум з електронного цифрового підпису, послуг довіри та електронної ідентифікації «PKI-Forum UA 2016».

Форум проводився за офіційної підтримки Міністерства юстиції України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державної міграційної служби України, Державного агентства з питань електронного урядування України, Національної академії державного управління при Президенті України.

Організатори Форуму: Всеукраїнська асоціація «Інформаційна безпека та інформаційні технології» (ВАІБІТ).


Співорганізатори Форуму: Акредитований центр сертифікації ключів органів юстиції, ГО "ІТ-Альянс", компанія 7event.group, компанія Financial Studio.

У PKI-Forum UA 2016 взяли участь більше 200 учасників - представників органів державної влади, державних підприємств, комерційних і громадських організацій, наукових установ та вищих навчальних закладів України, Білорусі, Азербайджану, Казахстану, Литви, Естонії, Польщі.

Інтернет-аудиторія PKI-Forum UA 2016 склала більше 3 500 учасників.


Основна мета проведення Форуму - створення інформаційного майданчику для дискусії, обміну думками та досвідом між експертами, представниками державних органів, бізнесу та громадських об`єднань.

Особливу увагу викликала тема удосконалення законодавства України у сфері розвитку інфраструктури відкритих ключів та надання послуг електронного підпису, питання адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу.

Також бурхливообговорювалася тематика прикладних і науково-технічних аспектів створення, застосування і розвитку національної системи електронного цифрового підпису відповідно до вимог, майбутнього транскордонного електронного суспільства.

Приємно усвідомлювати демократичність зазначеного процесу, який показав бажання і готовність органів державної влади йти назустріч суб'єктам надання послуг електронного цифрового підпису та електронної ідентифікації з метою удосконалення нормативно-правової бази та створення реально працюючої інфраструктури відкритих ключів, надання можливості суспільству в широкому сенсі використання всіх можливостей інформаційно -телекомунікаційних технологій з метою спрощення отримання всіх державних послуг і загальної демократизації суспільства.

Організатори PKI-Forum UA 2016 висловлюють особливу подяку представникам усіх держав, які взяли участь у Форумі, оскільки обмін досвідом в реалізації окремих аспектів PKI і варіанти вирішення проблемних питань є надзвичайно важливим для фахівців і експертів у сфері електронного цифрового підпису та побудови транскордонного простору довіри.

Всі учасники PKI-Forum UA 2016 з інтересом взяли участь у пленарних засіданнях і панельних дискусіях, які стосувалися внутрішніх і міжнародних практик застосування РКI, електронного цифрового підпису та послуг електронної ідентифікації, обміну досвідом у наданні послуг довіри.


Детальна Резолюція на сайті  «РКІ Forum UA-2016» : http://pkiforum.org.ua/index.html

 

 

За додатковою інформацією звертайтесь до організаторів ГО «IТ Альянс»:

Оксана Гагіна Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Марина Мединська  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Тел .: +38 (067) 375 76 37; +38 (095) 356 99 69