Презентація Проекту «Цифрова адженда України – 2020»
27 грудня 2016 року в Клубі Кабінету міністрів України відбулася презентація проекту «Цифрова адженда України-2020», надзвичайно важливого документу, що визначає принципи розвитку України в цифровому просторі і основи розбудови цифрової економіки.
 В обговоренні взяли участь перший віце прем'єр міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, заступник голови Адміністрації Президента України Дмитро Шимків, голова Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв'язку Олександр Данченко, а також директор Департаменту розвитку інновацій та інтелектуальної власності Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Олена Мініч. З презентацією документа від High Tech Office виступив Валерій Фіщук, учасник групи з розробки "Цифрової Адженди України 2020", менеджер компанії Cisco. Як зазначив модератор заходу Андрій Бірюков, радник першого віце-прем'єра-міністра економічного розвитку і торгівлі, а також виконавчий директор ГС High Tech Office Україна (HTO): "На даний момент відбувається упорядкування бачення цифровізації держави, створення дорожньої карти руху в бік цифрової економіки і напрацювання конкретних проектів для реалізації цих планів ... "
Основні цілі Digital Agenda 2020 – це стимулювання економіки та закладення основи для трансформації її секторів в конкурентоспроможні та ефективні («цифровізація» бізнесу); доступність цифрових технологій; створення нових можливостей для реалізації людського капіталу, розвитку інноваційних, креативних і «цифрових» індустрій та бізнесу; розвиток та світове лідерство щодо експорту «цифрової» продукції та послуг. Також документом передбачено кроки, необхідні для цифровізації України у сферах охорони здоров’я, інфраструктури, екології, е-комерції, е-урядування тощо.
 У першому кварталі 2017 року планується доопрацювання остаточного варіанту адженди.
 Ознайомитися з документом можна за посиланням: http://bit.ly/2htIdTw

ОРГАНІЗАТОР:
 
 
 

СПІВОРГАНІЗАТОРИ: