Workshop: E-commerce

 

 

24 березня 2017 року відбувся Workshop: E-commerce під егідою Робочих груп 2 і 3 Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС за фінансової підтримки проекту «Громадська синергія», що фінансується Європейським Союзом і виконується Міжнародним Фондом «Відродження».

Організаторами виступили ГО ВАІБІТ, ГО ІТ-Альянс та 7EVENT.GROUP company, компанія Фінансова студія за підтримки Університету банківської справи.

Учасниками Workshop: E-commerce були експерти даного сегменту ринку та представники органів-регуляторів:
НБУ, НАЦКОМФІНПОСЛУГ, Нitech-Office Ukraine, CБ "ИНСАРТ", МЕРТ, НБУ, СERT UA, Deloitte, Winnerlex, VISA, Пластик-Карта, Американська Торговельна Палата, ТПП України, представники наукових кіл, громадська організація захисту прав споживачів «Пульс» та інші члени УС ПГС, зацікавлені юридичні особи, представники бізнесу великого рітейлу та інтернет-торгівлі, доставки товарів тощо.

Експертами було обговорено переваги і недоліки нещодавнього Закону України «Про електронну комерцію», готовність до інтеграції з ЄС в частині е-комерції, нормативно-правове регулювання застосування у якості розрахунку криптовалют, питання ідентифікації споживача, постачальника, регулювання питання електронних грошей, перспективи електронного страхового ринку, важливість довіри до електронних документів.


Дискусія була дуже жвавою, а місце нетрадиційне – неофіційне спілкування у зручному форматі дуже сприяло відвертій розмові.
Було наголошено на необхідності перегляду законодавства у сфері захисту прав споживачів, електронної торгівлі, регулювання питання ідентифікації споживачів та ухвалено рішення підготовки пакету законодавчих ініціатив з метою покращення інтеграції у європейську та світову спільноту з урахуванням рекомендацій інших міжнародних організацій (ЮНІСТРАЛ) у сфері електронної передачі транзацій.

Завершив неформальну зустріч майстер клас від спеціально запрошеного гостя - Рамсеса Гайего.

Організатори вдячні всім за жваві дискусії, а також за небайдужість до процесів, які відбуваються в українському законодавстві.

За додатковою інформацією звертайтесь до організаторів ГО «IТ Альянс»:

Оксана Гагіна Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Марина Мединська  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Лілія Олексюк Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .ua 

Тел .: +38 (067) 375 76 37; +38 (095) 356 99 69