Global Cybersecurity Summit 2017 (GSC17)

Подія світового масштабу, вперше в Україні, Глобальний саміт з кібербезпеки GlobalCybersecuritySummit 2017 (GSC17).Унікальна платформа де сконцентровані сотні експертів і посадових осіб найвищого рівня з метою виробити практичні рішення з актуальних тенденцій в сфері кібербезпеки і еволюціонують загроз.

 

Дата: 14-15 червня 2017р.
Місце проведення: КВЦ «Парковий»  Київ, Україна

 

В рамках заходу - доповіді спікерів і панельні дискусії на тему використання інноваційних технологій в області кібербезпеки. Представники влади, бізнесу, некомерційних організацій, приватні особи і вчені зможуть ознайомитися з передовими практиками, новітніми досягненнями та інноваціями в галузі систем захисту в таких сферах як, політика і урядування, Інтернет речей (IoT),  системи керування промисловими об’єктами та багатьох інших, протягом двох днів. Презентовані технології можуть бути застосовні як на державному, так і на приватному рівні.

 

«За останні роки ми досягли великих результатів в поширенні інформації про безпеку, хоча навряд чи почали дискусію про погрози з кіберпростору», - сказав директор Security Awareness Lab, Грегорі Майклідіс, який вже в червні виступить в рамках GCS17. «Ми повинні бути інформовані, перебуваючи в мережі, неважливо подобається нам це чи ні. Ми всі живемо в світі з щодня зростаючої кількістю сенсорних девайсів, які об'єднані між собою, і саме вони є головним об'єктом кібератак».

 

Учасники та спікери, експерти з кібербезпеки таких компаній/організацій: Jigsaw (Google), Box, Inc, U.S. Department of Defense, VISA, Deloitte, Inc; Illumio, Lastwall, Efflux Systems, Splunk, Inc., Security Awareness Lab LLC, IronNet Cybersecurity, EY (Ernst & Young), National Democratic Institute, ICS Secure, ShiftLeft, George Washington University, UC Berkeley Center for Long-Term Cybersecurity, Defense Innovation Unit Experimental, Passwordninja AS, Phobos Group, U.S. Department of Homeland Security... Більше інформації на сайті: https://gcs17.org/

 

Панельні дискусії:

·         Створення нового покоління кіберпрофесіоналів;

·         Новий світ в сфері IoT (інтернет речей);

·         Штучний інтелект і машинне навчання;

·         Безпечне голосування: вибори в епоху цифрових технологій;

·         Співпраця і взаємообмін інформацією про загрози;

·         Зростаючі тренди в області автоматизації і безпеки додатків;

·         Від кіберосвіти до незалежних досліджень;

·         Шифрування майбутнього.

 Ми будемо раді вітати Вас на заході.

 Спеціальні можливості Самміту дізнайтеся на сайті: https://gcs17.com/ua/

 

За додатковою інформацією звертайтесь до співорганізаторів ГО «IТ Альянс»:

Оксана Гагіна Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Марина Мединська  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Тел .: +38 (067) 375 76 37; +38 (095) 356 99 69