«ЦИФРОВА УКРАЇНА - SWITCH ON YOUR BUSINESS»

                                                                                                   

27 Квітня 2017 10:00-17:00

Торгово-промислова палата України спільно з Одеською національною академією зв'язку ім. О.С. Попова та Офісом ефективного регулювання (BRDO) проводять перший міжнародний форум інноваторів «ЦИФРОВА УКРАЇНА - SWITCH ON YOUR BUSINESS»

Учасники Форуму розглянуть практичні аспекти стану і готовності України до масштабного цифрового перетворення, ролі Уряду, бізнесу, громадянського суспільства, міжнародних організацій у створенні сприятливого середовища для цифрової трансформації.

Демо-зона Форуму стане унікальним майданчиком для бізнес-промоцій та налагодження ділових контактів, а його учасники, представники малого і середнього бізнесу отримають можливість ознайомитись з сучасними цифровими інструментами для трансформації  бізнесу, перспективами мобільних і електронних фінансових послуг, Інтернету і мобільного банкінгу, системами захисту та безпеки  цифрового бізнесу.

На Форумі вперше будуть представлені  найкращі досягнення талановитих українських студентів та дітей - членів Малої академії наук України,  ОНАЗ ім. О. Попова, стартапи та презентації.

Формат проведення заходу передбачає он-лайн трансляцію за участі дипломатичних місій та представництв торгових місій ТПП України за кордоном.

РЕЄСТРАЦІЯ ВІДКРИТА ДО 25 КВІТНЯ 2017 РОКУ

Контактна особа: Наталія Романова, тел.+380 67 220 61 65, +380 44 537 20 84
E-mailЭтот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.   

 Деталі на сайті: https://ucci.org.ua/